Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Улюблений Франік ;) » Хто з якого університету чи коледжу?


Хто з якого університету чи коледжу?

Сообщений 1 страница 30 из 67

1

Знайомимося , шукаєм знайомих...

Я з ІФНТУНГа

0

2

ляльО з ІФНТУНГа.. тіп був..це уже історія )))

0

3

ну я теж з ІФНТУНГа, з ай-сом в одній групі вчились, ой як давно то було)

0

4

нафтярня рулить.. так не хочу щоб навчання в ній закінчувалось... хех...

0

5

а ти на якому курсі там?

0

6

я с Киевского Национального Университета Культуры и Искусств .а закончила в том году - Інститут Мистецтв Прикарпатського Національного  університету ім. Василя Стефаника.

0

7

Nemo
факультет який?)

0

8

я? - режиссер эстрады и массовых праздников :jumping: - факультет режиссуры и хореографии

0

9

ну про факультет не у тебя спрашивали, но спасибо за ответ)
В наших рядах есть будущий профессиональный  режиссер эстрады и массовых праздников :flag:

Отредактировано Yurik (2008-05-19 17:04:17)

0

10

Прикарпатський бурситет, і фак іноземних мов :glasses: я тут сама крута! :rofl:  (самій смішно)

0

11

я не будущий,а уже как год с дипломом,а этот уже второй будет

0

12

:glasses: Медичний університет..Стоматфакультет) ІІІ курс) Воть.. Я собі тільки уявляю як ви всі любите стоматологів)

0

13

ЮльчЄг Прикинь, а я люблю, там так інтірєсно (особливо коли без анестезії) =) останній візит згадався:
Стоматолог:
- як почне боліти - кричи "ааа!"
я:
- ок
.......
- шо, не болить?????
- ну болить, але не так щоб аж кричати...
- афігєть...

колись тож хотів таким бути, але інтірєси помінялись і я ща надіюсь закінчити нафту за спеціальністю "комп. системи і мережі"...

0

14

Якісь гарний у тебе стоматолог попався) А ти на якому курсі?) :D

0

15

ЮльчЄг закінчую ужо.. 5-й...

0

16

Дембель) :rolleyes:

0

17

ЮльчЄг
та не кажи.. так абідна....

0

18

По-перше До Немо привіт сонце то Antares з ПЗАСу)) Тепер інфа для всіх привіт, я з нафти, майбутній може програмер

0

19

Antares написал(а):

з ПЗАСу

ет шо такоє? :confused:

женщіна програмеРррр...))) це цікавОоо ) :glasses:

0

20

і я скажу.... перша масінька освіта то медсестринство, по якій я працювала 1,5 роки (улюблене це вени)
а зараз вчусь, Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини "Україна", факультет "Програмне забезпечення автоматизованих систем"
я і програміст, вот як смішно :D , але глянем що з того вийде

Отредактировано Ґалчёноґ (2008-06-18 07:23:54)

0

21

дві жінки програміССтки на форумі... хмм..попаХує небезпекОю ))))

0

22

:D шось таке))))

0

23

Antares
привітик.. давно не бачились до речі ;

ги.. програмерів тут чимало :)

0

24

дама програміст, як дама за рульом) вроді не зле, але страшно)))  :D

0

25

хех.. стереотипи...

0

26

alex
ну не кажи...... тоді поясни мені одну штуку... чому чувакі більше попадають в аварії ніж жінки? Заміть, за остані пару років жінка за рулем дуже часто зустрічається!!! а програмування через декілька років глянем, як все буде

0

27

також правда сама програмер і не жаліюсь))) Деколи декого(правда поки шо мало кого з дійсно мудрих) але можу переплюнути. і взагалі яка різниця хто за компом чи кермом?? головне щоб без аварій))

0

28

Antares написал(а):

головне щоб без аварій))

то точнО )

0

29

але якщо знову ж таки чесно говорити то я вже замахалась чути фразу типу "А, ну так ясно. Дама за кермом". Того мене то стримує йти здавати на права. бо водити я не вмію, а водити вчитися так, щоб потім казали "Баба!!!". Неа. Потім буде більше часу -навчуся супер-пупер і буду тоді їхати))

0

30

Antares
гг, а мож то проблема в тому що автомобільні інструктора мусять стримуватись щоб не матюкатись на дівчат, вот їх злоба залишається і сублімує потім чи шось таке.. :)

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Улюблений Франік ;) » Хто з якого університету чи коледжу?