Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Стиль

Сообщений 1 страница 12 из 12

Опрос

Чи потрібен на форумі розділ "Стиль"
Так, потрібен

72% - 8
НаФФіг нада

9% - 1
незнаю, мені поФФіг

18% - 2
Голосов: 11

1

Стиль, мода, одяг, магазини, бутіки все що з цим пов*язано..)
Якшо є бажаючі зайнятиССь таким розділом, які  мають цікаві ідеї і розуміються на цій справі в цьому напрямку відписуйтесь тут... можливо ви нас зацікавите і долучитесь  до розвитку нашого порталу )

+1

2

от в мене є ідея.
От зробим розділ СТИЛЬ, а там:
останні новини моди, магазини з одягом, розбиті по тематикам, наприклад: класичний стильний одяг - відіван, спортивний - спортландія, клубний (щоб пустили в пристойний клуб) - репортер, неформатний - рок шоп, трактор... і т.д. Саморобки - робим стильний одяг самі, я мрію про... і пішло понеслось
Можна розкрутити... не думаю, що ніхто не цікавиться модою

0

3

продумай і опиши детально свою ідею ... можеш почати створювати теми в "балачці" або "Місце під сонцем"... тему не проССто створити тре..потрібна людина яка б поССтійно "підливала масла у вогонь", тобто зацікавлювала користувачів, добавляла інФФи нової і т.д.

0

4

я тоже думаю що варто впринципі....
знати де що можна купити, якої якості і для яких моментів в житті це цёго варте...
ну і плюс всесвітня мода...
якщо щось сподобалось, то дизайнери нашого міста зможуть допомогти і пошити унікалюну річ яку ви хочите)))

0

5

тре всє миСлі впорядкувати.. і видати уже кінцевий результат.. тобото чітко, конкретно пояССнити як би мав виглядати такий розділ ))

0

6

будЄм думатЬ сЕр)))

0

7

.

Отредактировано Pack crew (2009-07-06 19:44:05)

0

8

приветик
_____________
Все что тебе нужноэто преобразователь частоты по ссылке которую ты видишна своём мониторе

0

9

:glasses:

0

10

бендер крутий чуваг :)

0

11

Бендер самий крутий... але від цього ситуація в даному розділі не міняється!))

0

12

test

0