Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » кто любит смотреть кино и какие фильмы вы любите?


кто любит смотреть кино и какие фильмы вы любите?

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

я люблю китайское кино: Герой,Дом летающих кинжалов,2046,проклятие золотого цветка,клятва,вот картинки к фильму клятва:
Лапочка Николас ТсЕ-

0

2

А мені подобається щось психологічне, щоб  пару днів ходити і думати про фільм)))
З останніх дуже сподобався фільм Нікіти Мехалкова 12, змушує задуматись над деякими речами.
ну і мелодрамку можна глянути :'(
і над фантазією режисерів посміятись, фільм "Залізна людина" понравився)))))

Отредактировано Yurik (2008-05-15 04:36:21)

0

3

Достучатся до небес - самий шикарний фільм!!! :cool:

0

4

OGruF написал(а):

Достучатся до небес

бачив його але вже забув про шо )))

0

5

Из последних что посмотрел, понравилась "Штам Андромеда", фильмы люблю разные, все зависит от настроения:) от комедий до психологических вещей. В последнее время, хотя оно уже длится года 4  :glasses: , смотрю больше Аниме.

0

6

Аніме ше ні разу не бачив...шо порадиш гоянути в першу чергу?!

0

7

ICE написал(а):

Аніме ше ні разу не бачив...шо порадиш гоянути в першу чергу?!

Хм... а почему у тебя аватарка Алукарда?
Кстати первое Аниме которое посмотрел:) и Называется оно Hellsing. Могу залить на ФТП.

0

8

SteelDi написал(а):

Могу залить на ФТП.

от тут я несавсєм поняФФ..на яке ФТП? в нас же ж нема його) ..мож тупллю..ппроССто в тому не розбираюССь
а авар проССто сподобався... )

0

9

Ну к примеру на мое ФТП:)

0

10

Щось таке щоб душа звернулась а потім назад розвернулась...
Щоб не напрягало, але і задумувало, без насильства і крові, з красивими кадрами і миттєвостями... реалістичні і в стилі фентезі, одним словом добрііііііі і зі змістом:))))

і звісно мультики форева - юпс, це не до цього розділу відповідь???:-P

0

11

я за такое кино,но мультики как-то не особо тянет смотреть :rofl:

0

12

шОта і в мене з мультиками не склалось... навіть ті шо останнім часом на широкому екрані не оХота дивитиССь ) :glasses:

+1

13

ICE написал(а):

шОта і в мене з мультиками не склалось... навіть ті шо останнім часом на широкому екрані не оХота дивитиССь )

Потому что мультики вышли на штамповку.
Да и детство кончилось:-)
а в мультиках всегда хотелось верить что добро побеждает зло...
Блин с утра дождь пошел:-(

0

14

SteelDi написал(а):

а в мультиках всегда хотелось верить что добро побеждает зло...

хіба ж це погано... іноді хочеться відпочити:-)))

0

15

alfavita написал(а):

хіба ж це погано

нет... просто наивно:)
Как говорил Задорнов "Хороших людей больше, но плохие лучше обьеденены"

0

16

а мені з останніх мультиків "Рататуй" так понравився, раза 4 передивлявся :tomato:

0

17

опять возвращаюсь к восточному киноискусству - "Шоколад"!кто смотрел?какие впечатления? :flirt:

Отредактировано MC_saNta (2008-05-21 22:04:54)

0

18

а я люблю ужастікі, де сабитія більш таки реальні, а не краска замість крові)))
якби операції реальні б знімали, або туди пускали, я б була першою на черзі :))

0

19

Дививсі вчЕра СаФФо ...прикольний фільм, шкода шо попався мені не на рідній мові, а так враження мегапозитивні, в мене навіть комп зцілився піССля його перегляду  :crazyfun:

0

20

2 ІСЕ
особисто я дивилась він мене не вразив....
але на скільки я чула відгуки від чуваків, майже всі були в захопленні від нёго)))

0

21

Ну знаєш,  кожному своє. Я також чув немало негативних відгуків про цей фільм, але сам попри те все, лишився задоволений переглядОм )

0

22

атЄц, я написла багато позитивних відгуків...
мені було скучно дивитись, чи то мальчік якісь рядом був ніякий)))
побачення всліпу то ппц як смішно))) тому порада, якщо йдете на побачення в сліпу то краще піти в ресторан і в кіно потім, якщо страшний або нудний, то хоть поїсте і фільм подивитесь))) :D

0

23

Комедії і мелодрамки, надоїли тупеньки бойовик, не люблю нудних історичних фільмів, і фантастику тоже не люблю, подобаються ше цікаві триллери.. мультіки тож люблю... в різних видах..від том і джері до рататуя , шрека, хортона і т.д. Нащьот Сафо мені тож не сподобався, нема там нічого аж такого цікавого, фільм як фільм... хотя також чув шо багатьом подобалось)

0

24

Ефект метелика 2  сьодня переглянув...нІц особливого..від першого вражений був...а тут цукерка та сама лише обгортку поміняли.. :glasses:

0

25

а до моїх улюблених фільмів можна віднести "Місто Гріхів" (Sin City), сьогодні по 1+1 буде іти в 22:30, "Володар Кілець" (LOTR), "Хрещений Батько", "Реквієм за мрією" (Requiem for a dream), "На Ігле" (TrainspottinG), "Одного разу в Америці" (Once Upon a Time in USA), "Пункт призначення 1,2" (Final Destination), "Шлях Карліто 1,2" (Carlito's way), "Обличчя зі Шрамом" (Scar Face) - доречі з цього фільму "здерли" ідею GTA Vice City (хто грав, більшість подій ідуть по фільму)...

ше хтів накачати в неті фільмів з Чарлі Чапліном, але шось не знайшов...може погано шукав, поможіть робочими ссилками)

0

26

з ССилками туго, нажаль негоден помогти... сам хчу глянути "КримінальнОє чтивО"..мОж хТо та поможе ссилоЧкою без реєССтрації?! ))

0

27

..ксТа вчера дививССі...воЛЛі (вдома на компі)...мож я не любітЄль мульТиків (хОтя обожнюю Футураму) но відео з роботОм-мусорщикОм мене абССолюТно не вразилО ))

0

28

Death Note раджу подивитись... всі 3 частини... але треба дивитись пО-порядку... раджу переглянути наступні фільми:

http://cs1679.vkontakte.ru/u18171785/92887567/x_2fd072f0.jpg http://cs1679.vkontakte.ru/u18171785/92887567/x_37ed3f42.jpg

http://cs1679.vkontakte.ru/u18171785/92887567/x_c8750eb3.jpg http://cs1679.vkontakte.ru/u18171785/92887567/x_5ee35353.jpg

http://cs1679.vkontakte.ru/u18171785/92887567/x_4bf56915.jpg http://cs1679.vkontakte.ru/u18171785/92887567/x_c3cc37bc.jpg ну це мої такі самі-самі любимі...

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » кто любит смотреть кино и какие фильмы вы любите?