Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Спорт » Фінал кубка УЄФА


Фінал кубка УЄФА

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Сьогодні в Манчестері відбудеться фінал Кубку УЄФА, в двобої за чемпіонство змагатимуться Рейнджерс (Глазго) - Зеніт (С.Петербург).

Хто за кого і які прогнози.?! )
Я вболіватиму за росіян, і то тільки через те, що там грає наш ТимОха. В іншому випадку вболівав би за будь-кого  лише не за Російську команду ))
Думаю в Зенітівців шансів більше. Вони набрали чудову форму під час тутрніру і демонструють  досить не погану командну гру, свідченням чого є перемога над Баварією 4-0.
Мій прогноз:  2-0 Зеніт чемпіон! ))  :tomato:

0

2

Зеніт чемпіон!!!!  Зеніт чемпіон!!!!  Зеніт чемпіон!!!!

0

3

Раз,два,три!Зенитушка дови!
кто болеет за зенит,у того всегда стоит!

0

4

вав, ну ты прирождённый болельщик!!!  :jumping:
Маладца!!!!!!!!

Зеніт переміг з рахунком 2-0, так як і прогнозував наш любимий АДМНчік)))))

Отредактировано Yurik (2008-05-15 04:15:45)

0

5

ЙіііііхАаааа,  ітог матчу, як я і передбачав 2-0, перемога за Зенітомhttp://forumupload.ru/uploads/0004/49/54/802-1.gif    І хай тепер хтось спробує оскаржити мою футбольну компетентність )) Шкода шо не поклав якихось пару тисяч в букмекерську кантору на такий рахунок..бҐгг)
   А тепер по ділу..))  Маю зізнатись, що  троха «згрішив», ібо не дивився матч від початку до кінця, випадала нагода лише бачити деякі моменти. Але незважаючи на це фортуна посміхалась мені, оскільки з тих небагатьох моментів, які мені довелось наблюдати, 2а були найголовнішими (коли забвалиССь голи).  Ну що ж, вітаймо нового чемпіона – Зеніт ! )      Варто відмітити, що російська команда виглядала набагато краще і впевненіше за свого суперника (я  дивився післяматчевий «розбір польотів»). Петербуржці по ходу турніру набрали непогану форму, пік якої прийшовся на фінал, відчувалася зіграність команди, взаємодія всіх  ланок і відмінне розуміння гравцями один одного. Свідченням цього стали 2а красеня «технічно грамотних» гола!)) Ну і звичайно ж треба віддати належне Діку Адвокату, голандські тренери творять з роССіянами дива )
   Маємо привід потішитись з цієї перемоги і ми!) Наш співвітчизник, Анатолій Тимощук став Чемпіоном Кубку УЄФА, БрАвО ТімоХа ! )) Дуж радий за цього футболіста, вдало змінив команду (адже Шахтареві до чемпіонства в євро кубках ше як до неба), за досить короткий період часу закріпився в основі і став капітаном Зеніта, і в решті решт він зараз уже є чемпіоном кубку УЄФА і чемпіоном російської прем’єр ліги ! )) Єдине шо здивувало це те, що він грає на позиції захисника.
   П.С.: Маю визнати (при всій антисимпатії російським командам),  що останнім часом вони досягли вагомих досягнень на клубній євро арені. Окрім діючого Чемпіона УЄФА – Зеніта, у 2005р. російський Локомотив здобував перемогу у цьому ж кубку. На відміну від препаршивих виступів наших http://forumupload.ru/uploads/0004/49/54/801-1.gif команд у євро змаганнях. Стидна таваріщі, стидна!((

0

6

сподобалась фраза О.Гливинського після  прибуття команди зеніту в кремль на чолі з Діком Адвокаатом і Тимощуком ... "Українцю в кремлі раді як ніколи" -)) улибнуло

0

7

хто чемпійон мені глубоко поххх...кішусь тікі за Толіка Тємоху, якій став самим дорогім іграком в бувшому СНД, і за два рокі чемпіоном Рассєї і володарем кубка УЄхВА..коли задер тоту жилізяку над головою аш мурашкі по тілу пішли, гордасць шо хоть десь наші проявились в клубному футболі

0

8

+1 ... підписуюССь під кожним словом ))!

0

9

МАРІО
виражайся трохи культурніше)

Отредактировано Yurik (2008-05-19 16:42:09)

0

10

o.O  :O шо за йопть?...куда вже культурніше?..ДЯДЬКУ АЧНІСЬ

0

11

ачнулся :rain:

0

12

цІха рЄбяТа...!))  :mad:

0

13

а Зенит Маладец!!!

0

14

зєніт нє маладєц, а маладЦИ

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Спорт » Фінал кубка УЄФА