Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ТТК "GOLDEN TELEKOM"

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Компанія "ТТК" працює з 1993 року і надає повний спектр послуг зв'язку – від класичної телефонії до високошвидкісного доступу в Інтернет. Наша мета – більш інтенсивний розвиток телекомунікаційних можливостей з врахуванням найсучасніших проблем та задач клієнтів.
Монтована ємність станції – 15000 номерів. Значну частину абонентів складають підприємства, установи та організації. Особливо багато приватних підприємців.
Досвідчені спеціалісти та високі технічні параметри обладнання дозволяють нам гарантувати високу якість, точне дотримання строків та бездоганну сервісну підтримку. Крім того, ми намагаємось оперативно виконувати поставлені завдання. Так, наприклад, з моменту укладання угоди між абонентом і АТС-7, телефон встановлюється протягом 3-х днів, а часто і в той же день.
ТзОВ "ТТК"

Адреса:

76006, м. Івано-Франківськ, вул. Симоненка, 1

Телефони:

Приймальна - (0342) 77-25-25, факс (0342) 77-22-22
Абонентський відділ - (0342) 77-26-26
Відділ маркетингу - (0342) 713-713, 77-16-33
Група мережі "Інтернет"- (0342) 77-71-01
Бюро ремонту - (0342) 77-18-88

Електронна пошта:
info@ttk.if.ua

Директор: Бойчук Олег Васильович

Технічний директор: Меркулов Сергій Анатолійович

web-site: wwwttk.if.ua

0

2

Вимагаєм викласти інфу про вартість підключення і тарифи :flag:

0

3

Тарифи інтернет-провайдера ТзОВ "ТТК" (для фізичних осіб) Вартість підключення - 80 грн з ПДВ.

Безлімітний "Лайт +":
128 - 40,00 грн
256 - 75,00  грн
512 - 150,00  грн
1024 - 250,00 грн

Безлімітний "Вільний":
128 - 50,00 грн 
256 - 85,00  грн
512 - 160,00  грн
1024 - 260,00 грн

Безлімітний "Універсальний":
128 - 50,00 грн
256 - 85,00  грн
512 - 160,00  грн
1024 - 260,00 грн

Безлімітний "Преміум":
128 - 60,00 грн
256 - 95,00  грн
512 - 170,00  грн
1024 - 270,00 грн

Тарифи інтернет-провайдера ТзОВ "ТТК" (для юридичних осіб) Вартість підключення - 200 грн з ПДВ

Безлімітний "Універсальний":
128 - 100,00 грн
256 - 250,00  грн
512 - 450,00  грн
1024 - 650,00 грн

У вартість підключення входить встановлення ADSL модему, налаштування з'єднання та електронної пошти.

0

4

насправді доста непоганий провайдер, працюю на двох фірмах, які вони обслуговують - порівняно з НетГруп - чисте золото :glasses:

0

5

у мну на роботі ТТК - працює тьфу-тьфу..

А от одногрупник, в якого вдома цей пров - трохи матюгався...
хочу собі додому ТТК - і думаю чи не буде проблем..

0

6

в мене стоъть вже досить давно,
задоволена на всі 99 %
ненаю як у кого.. у мене лагів 0
все паше пречудово, єдине що тарифи в ОГО дешевші, але якість ненаю..

0

7

щодо ТТК... не антиреклама, а спостереження. зацікавленим на замітку:

на роботі маю ТТК ADSL; поки швидкість була 128 кБіт/с, доти було норм   :cool:
але ми підвищили собі до 256 кБіт/с — і відтоді звязок почав періодично обриватися кожні 10 хв десь так на 30-60 секунд; це вже триває більше 2-х тижнів...  :'(
дуже всіх бісить - аська втрачає коннект, закачки стопорять, браузер матюкається шо нема звязку...
технічного пояснення не маю, але глюки 100% на боці провайдера..

0

8

Це через перезагвантаження модему, який надала вам ттк, а модем якраз і грузиться більше 40 секунд. В мене дома теж такі проблеми. Потім пропав інтернет - сказали шо згорів модем, хоча я до нього локально достукувався, позвонив - сказали приносити, приніс, сказали шо перешили. Нет появився, але тепер далі відбуваються короткочасні дисконекти, вирішив відключатись, якраз шукаю іншого провайдера, так і до вас на портальчик портапив))

0

9

+ для корпоративних кліентів НГ надає техпідтримку відповідного рівня, нет пропадає інколи, це вже як повезе, найчастіше в грозу) Але не постійно ж кожних годину-дві. Якби до мого будику був проведений НГ, я би однозначно його вибрав порівняно з ТТК.

0

10

вище описана мною проблема з інтернетом від ТТК до сих пір присутня  :dontknow:
а вдома в мене ОГО-го який інтернет  :rolleyes:  (про це написав у відповідній темі)

0

11

Andy_aka_Andy написал(а):

щодо ТТК... не антиреклама, а спостереження. зацікавленим на замітку:

на роботі маю ТТК ADSL; поки швидкість була 128 кБіт/с, доти було норм   :cool:
але ми підвищили собі до 256 кБіт/с — і відтоді звязок почав періодично обриватися кожні 10 хв десь так на 30-60 секунд; це вже триває більше 2-х тижнів...  :'(
дуже всіх бісить - аська втрачає коннект, закачки стопорять, браузер матюкається шо нема звязку...
технічного пояснення не маю, але глюки 100% на боці провайдера..

змушений визнати, що троха невиправдано накотив бочку на ТТК  :|  проблема з втратою звязку була НЕ на боці провайдера.
дану проблему вдалось продіагностувати і виправити на місці, без участі техпідтримки ТТК.
:idea:   справа в телефонному апараті, встановленому на тій же лінії, що інтернет. З невідомих поки що причин він почав якось конфліктувати з модемом, і кожен раз, як відбувалась телеф.розмова, інтернет обривався, після чого йшов реконнект тривалістю десь у 30 секунд. Логічно, що чим більше телеф.дзвінків, то частіше обривався нет. Ми успішно замінили глючний DECT звичайним факсом. Відтоді — жодного дісконнекту. :smoke:
Причина конфлікту телефону з модемом досі не зрозуміла. Частоти ж і так використовуються різні...  :unsure:

0

12

У мене ТТК
Тарифи змінились:
http://www.ttk.if.ua/internet.html

Явно тарифчеги зависокі, все через власника ("Білайн") (ТТК не має права міняти ціну без вказівки "Зверху")
Якість за останній рік трохи погіршилась, проте все ж досить нормальна... якщо є якісь проблеми, то вони досить оперативно вирішуються...

Отредактировано Pack crew (2009-03-29 19:11:47)

0