Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



UTeam ISP - Твоя команда!

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.utm.if.ua

Адреса
м. Івано-Франківськ
вул. Молодіжна, 52
Телефон
Офіс: 8 (0342) 77-88-99

0

2

доповню інфу- компанія досить молода, якщо не помиляюсь, існує десь пів року, покриття- переважно район каскаду, позитрону, тобто район обїздної.
підключення коштує 250 українських грошів, і не колише, який то поверх і кіко того кабелю тре, головне шоб був вивід у будинку. проводять швидко- за півтори години можна вже мати в хаті таке благо цивілізації :crazyfun: , є два варіанти, або тягнуть шахтами, або пускають по зовнішній стіні, але у другому випадку є одно дуже суттєве але- якшо буде гроза і ви будете юзатись у павутині, і ненароком десь блискавка вдаре дуже близенько- може прийти копець вашому компові o.O , вони ставлять якусь спеціальну фіговину(і плюс  -сітівуха халявна :crazyfun: ), тіпа вона шось може помогти, але тре мати заземлення в хаті- а в наших коробках є два варіанти- заземлитись в батерею або до корпуса щитка :D , отаке вот "заземлення".
дальше - тарифи кусючі :'( за 512  беруть 150 грошей, мегабітка -  250, білше , за домовленістю. як я почув краєм вуха від майстрів- зараз налічується десь 500 абонентів. чекаєм на зниження тарифів і збільшення швидкості.
на рахунок якості , можу сказати шо швидкість скаче, але добре шо в більшу сторону (чи може мені так повезло :rofl: ). ну вот вроді і все, в офісі з клієнтами поводяться культурно і ввічливо, шо порадувало. ну і щвидкість обробки заявки - особисто вийшло 2 дні, при тому що нет гроб аж 2 тижні хотів.
харить те, що кожен раз при включенні компа тре заново логінитися- "аля нетгроб" :mad: , а так поки  що нарікань не маю. :cool:

0

3

Outsider
знаю що ти колись користувався послугами Діскавері, можеш порівняти?

Отредактировано Yurik (2008-05-13 04:27:06)

0

4

не порівнюється, в них більше мегабіта оплачується за домовленістю, і цін вони ще навіть самі не знають, мабуть в них таких фанатіків як я ще не було :glasses:
а сама якість може бути, як на мене на даному етапі.  і великий плюс за гнучкість в роботі з клієнтами і оперативність, молодці, стараються, з часом(якщо опустять ціни) буде достойна конкуренція Діскавері. але я все таки , мабуть дождусь підводки кабеля, звик до високих швидкостей :D

0

5

є якась аська адміністраторів компанії.. чи тільки мейл і телефон...? дуже треба

0

6

нєа, на жаль нема, а ти не полінуйся і попробуй подзвонити, розлінився вже чисто :D

0

7

Алекс а шо треба? кажи.

0

8

сьоня проплачував , так виявилось шо вони трошки знизили тарифим, тепер 512 вже коштує 125 гр, мегабітка так і залишилась 250 :'(

0

9

дайте покриття!!!!

0