Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Авто-мото » Питання по автострахуванню


Питання по автострахуванню

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Підкажіть хорошу страхову компанію - хочу застрахувати свій автомобіль. Раніше за мене це робив мій банк ( так як авто було в кредиті ), сьогодні ж кредит сплачений, тому вибиратиму сам...Поділіться досвідом  (якщо такий є )

0

2

Якщо коротко то сьогодні найкращими вважають три страхові компанії  - АХА, Провідна, УСГ, у всіх цих компианій гроші у різних банках НЕ вітчизняних, так як того й вимагає законодавство, тому вони й не постраждали від кризи так як інші, в "нашій" Оранті, якою вже більше 5 керують узбеки зараз не роблять жодних виплат - ні працівникам, ні клієнтам.

0

3

Хороших страхових взагалі не має, я раніше думав, що моя СК хороша і крута і розкручена і що з того? З моменту ДТП, в яке  я попав пройшло уже 1,5 місяця, а грошей я досі не бачу, навіть натяку на гроші.

0

4

зато страхування обовязковим зробили... як завжди всі задоволені крім пересічного  громадянина... бардак! :mad:

0

5

А що поганого в обовязковому страхуванні? це ж хоч якась впевненість в тому, що коли у вас хтось вїде, то вам відшкодують ремонт. та й в цивілізованих країнах - страхування автомобіля - то звичайна практика...

0

6

Може в пристойній країні обов’язкове страхування і гарантує щось, але не в нас. Виходить купуєш обов’язкову страховку на автомобіль, бо мусиш і не хочеш платити штраф, а страхова компанія тебе просто “динамить”. Недавно Леді Ю пообіцяли ще й обов’язкове медичне страхування, оце буде повний юзець.

0

7

Не погоджуюсь, якщо маєте автоцивілку то шанси не стати банкротом за одну хвилину, вїхавши в чиїсь Лєксус значно зростають, ви даєте позивачу свої дані і хай він розбирається з вашою страховою, звичайно і в такому випадку краще мати поліс у нормальній  компанії, яка покриє виплати, бо хлопці з Лєксуса можуть "обідитись", якщо виявиться що ваша страхова "Надійна" вчора стала банкротом, тому й вибирати треба тих які я вище згадав...

0

8

Погоджусь з Evinon - без страхвоки було б якось стрьмновато, тим більше, що концентрація лєксусів на квадратний метр дороги постійно росте. А от щодо надійності названих Вами страхових - то вже важче сказати, адже криза мабуть вдарила і по інших державах ( в тих, де ці компанії свої гроші тримають ) ...як на мене - на сьогодні хороша компанія - це не та, в котрої тарифи найнижчі, а та - котра хоча б платить...

0

9

У простого українця два варіанта - або теж пересісти на лєксус (нажаль тут не лише бажання потрібне :)) або нормально застрахуватись. На рахунок страховіх про які я говорив, знаю точно, що АХА це французька компанія, а вони навіть якщо і не матимуть грошей - то будуть продавати активи, але з клієнтом розрахуються, на рахунок провідної - точно відомо, що в них гроші є - це колишній росгосстрах, в росії вони користуються кризою і скуповують проблнемні СК, поки дешево, що ще додати, та й люди стверджують, що вони платять, так само як і УСГ, в останніх правда не знаю де знаходиться "фінансове серце", але скарг майже не чути.

0

10

На кредити всіх уже підсадили тепер маємо, а що буде як підсядемо ще на страховку.

0

11

і в мене вже закінчується автоцивілка,нада щось підшукувати....   дякуєм за поради!!!

0

12

Ayfrodo написал(а):

На кредити всіх уже підсадили тепер маємо, а що буде як підсядемо ще на страховку

Щодо кредитів - як на мене тут люди самі винуваті в певній мірі. По-перше, треба жити в міру своїх можливостей, бо треба було геть не мати розуму, аби при зарплаті в 2000 тис гривень ( та ще й у нашій державі ) купляти приміром автомобіль вартістю 50-100 тис грн, з нульовим початковим внеском. Я вже не говорю про тих, хто покупляв квартири по півмільйона гривень ( теж в кредит )...ну чим , питається, думали?!....

А ось щодо страховки - тут як на мене дещо інша ситуація. Адже ремонтувати ( не приведи Господи ) автомобіль власним коштом не завжди є змога ( це якщо про КАСКО говорити ), та й чуже авто може не дешивим виявитись ( це вже більше автоцивілки стосується ).

0

13

Обговорювати чи варто брати автоцивілку, взагалі не варто, навіть якщо за віддсутність такої не будуть штрафувати, ну невже 100 грн такі великі гроші - дав, і маєш чистий спокій, імхо, а на рахунок каско, тут "бабка на двоє ворожила.." недавно товариш міняв опорні підшипники. йому таку ціну заспівали, він чуть не зомлів.

0

14

Ну автоцивілка тепер коштує не 100, а 150. І поговрити ми з вами можемо, пообурюватися також ,а купувати прийдеться

Отредактировано Ayfrodo (2009-05-26 11:00:14)

0

15

+1. таки прийдеться. Хоча не все так і погано... До речі, можемо привітати нашого земляка:

"9 июня 2009 г. в Головном офисе ПРОВИДНОЙ в Киеве состоялся розыгрыш призов в акции «Автомобиль от ПРОВИДНОЙ 2009». Главный приз – автомобиль DAEWOO LANOS – достался Николаю Михайловичу Семенюку и на этот раз уедет в село Гвизд Ивано-Франковской области"
wwwprovidna.ua

0

16

Дорослі люди, а до цих пір вірите, що в нас можна щось виграти, тим більше автомобіль, таке буває тільки в голлівудських фільмах. Не з нами і не в цьому житті.

0

17

Ну не треба вже всіх заражати своїм песимізмом, може Вас просто жаба давить? :) Для великої СК розіграти декілька автомобілів у рік не проблем, тим більше шо вуйко (в хорошому розумінні) цей з нашої області, накрайняк можна його найти і перепитати чи то правда :D ..

0

18

До слова... то правда, що страхові традиції обанкротились? Кажуть офіси всі мають закрити... А люди?

0

19

Ось почитайте як у них справи і які плани на майбутнє http://maanimo.com/news/advices/5260-st … -licenziy, а якшо не хочется читати - то я скажу в двох словах, як кажуть у нас "їм торба", але вони й надалі не хочуть цього визнавіати, а нам в свою чергу варто подякувами "Госфинуслуи" за то шо цих лузерів прибрали з ринку, скільки можна дозволяти їм знущатися з людей, всі ж знають - поліси вони продають, але ті папірці й копійчини не варті.

0

20

Головне реклама по телевізору йде, офіційний сайт працює як ні в чому не бувало. А компанія вже моральний труп, от тобі і бізнес по-українськи.

0

21

Ayfrodo написал(а):

Дорослі люди, а до цих пір вірите, що в нас можна щось виграти, тим більше автомобіль, таке буває тільки в голлівудських фільмах. Не з нами і не в цьому житті.

Виявляється можна ще й не погану скидку отримати

http://providna.ua/ru/content/akciya_14

0

22

От і я думаю страхуватись треба там де тебе добрре знають і де ти знаєш хто чим дихає, + нехилі знижки для постійних клієгтів, з незнайомцями ж справу мати не дуже приємна і дуже ризикована справа.

0

23

Знижки це добре, якщо, звичайно не купуєш кота в мішку, якщо все чесно, то я за знижки, я фанат знижок)

0

24

Evinon написал(а):

От і я думаю страхуватись треба там де тебе добрре знають і де ти знаєш хто чим дихає, + нехилі знижки для постійних клієгтів, з незнайомцями ж справу мати не дуже приємна і дуже ризикована справа.

доречі, недавно зайшов в Приват Банк, а там їхнє відділення, виявляєтья поліс можна тепер в приваті купити.

0

25

великі і сильні завжди тягнуться один до одного і намагаються працювати разом , їм це обом вигідно, я б сильно здивувався, якби Приватбанк почав співпрацювати з СК, ну скажім, "Каско" чи "Кахист"...

0

26

Про Приватбанк толком нічого не знаю, банк великий але справ з ними ніколи не мав, свій єдиний кредит брав в АВАЛІ.

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Авто-мото » Питання по автострахуванню