Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ЄВРО-2008

Сообщений 31 страница 43 из 43

31

Maario написал(а):

фу стидно за останнє слово

:D  :crazyfun:
ржу ))))
нинька тОжА непоганий фуцик має бути...паССмотрім ітог...тут уже мені поФФєг кто пабЄдіт.. бду балЄть за красівий футбольчєҐггг ))

0

32

ну да...макаронєя ілі гиспанія, мне би галоф пабольше..

0

33

нецікава, невидовищна гра, аж невіритьССя шо то Іспанці з ІталійцЄма грали...
в Ітогє пажиратЄлі макаронаФФ в за бортОм ))) а Рассєя матиме шанс поквитатиССь за розгром на старті чємпа !))

0

34

:rofl:  :flag:  :cool:  Піренейці попри всі мої переживання справилиССь з завданням і без особого напрягу накідали расСєє банякіФФ...таке неможе нетішити..
а ше пошкірив коментатор... таке враження шо він був накурений і тормозив, поССтійно вставляв сваі 5 капєєк с апазданієм ))
ну шо учаССнікі фінала ізвєССни.. думаю і пабєдітЄль тОже ! ))) Навряд чи німакє упуССтєт такой шанСС, да і смотряЦЦа вони покраще )))

0

35

мда...я легонько тойво, провтикав фінальний мачч, хкя  асоьо не жадію, дививсі в записі і то лайно було.....вперьод гиспанія.. :rofl:

0

36

бҐгг...нємци апазорілі маі наССкі...а Іспанці паХоду і справді заССлужили більше німців чемпіонССтво...
а сама гра не була доССтойна фінала (

0

37

Я сиджу балдю... Дивлюся кращі голи Пеле. Мля. Слушай мою команду- Всем встать и тащитСССо!!!

0

38

Antares написал(а):

Дивлюся кращі голи Пеле.

а ти де то взЄла?! )) дай паФФтикать

0

39

Паффтикать не дам бо нет на букву х... мені мамуня дєто дістала. За що їй честь і слава. А ще така байда є просто у підбірках кращих голів. Але то мляяя ааааа видовище для дрочіння (як каже мій друг)

0

40

єССно... ну як деССь попаде сі підруку абяз пасаТрю... я ващє то фанат БразільцеФФ...))
...удівляєт заінтєрєССованаССь праграмєроФФ фуТболАм )

0

41

ну мля як роби шось мужицьке то до кінця)) та й зрештою я ж не у войнушки граюсь))

0

42

http://www.unian.net/ukr/news/news-259076.html
«Наступний чемпіонат Європи відбудеться за чотири роки, сподіваймося - в Україні. :)
Скопійовано знак в знак. бу га га до сліз мляяяяяя шо робиться???

0

43

та думаю шо всьо гуд буде... афтар ашипся чутОк.. не зовсім в Україні ))

0