Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ЄВРО-2008

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

http://i010.radikal.ru/0805/7e/3fad0d977ada.jpg
Думаю ні для кого не є новиною, що незабаром стартує головна подія європейського футбольного року, а саме Чемпіонат Європи. До початку турніру залишилось вісім днів,  команди подали уже остаточні заявки складів команд і відомі уже списки усіх 368 футболістів, учасників Євро-2008.

Думаю ця абсолютно нерядова подія не омине і користувачів нашого форуму. Пропоную в цьому топі ділитиССь враженнями, робити прогнози і просто обговорювати все, що відбувається навколо ЧЄ-08.
Сподіваюсь інфа наведена нижче стане багатьом у пригоді:
Поділ команд на групи:
http://i027.radikal.ru/0805/70/27d3182d01d9.jpg
Розклад телетрансляцій на Першому Національному телеканалі.
http://i046.radikal.ru/0805/c9/bbdf486bd553.jpg

П.С.: Перший форумчанин, який до 15.06.08 (включно) правильно спрогнозує команду- переможця турніру, отримає можливість самому придумати собі статус на форумі. УВАГА статус отримає лише один форумчанин, чий пост  з правильним прогнозом буде першим в <ЦЬОМУ!!!> топі.

П.П.С.: А перший форумчанин, який до 15.06.08 (включно) правильно спрогнозує команд учасниць фінального матчу, і рахунок з яким він закінчиться  отримає можливість встановлення графічного ніку на нашому форумі. УВАГА графічний нік отримає лише один форумчанин, чий пост  з правильним прогнозом буде першим в <ЦЬОМУ!!!> топі.

0

2

Вав, на славу попрацював! КрасавчеГ!!!!!!!!!! :flag:   А турнір виграють Португальці......     де у нас дудкі продаються? :tomato:

0

3

фінальний матч - Італія Португалія, 1:2

0

4

думаю непогані шанси в Італії і Німців.. вболіватиму за Голандію ! )))

0

5

як казали колись, тий я так зара кажу....футбол то такі ігра в яку грают дві команди, а віграют Німці.. :flag:  :D

0

6

Ну от чемпіонат і сТартанув...перший побачений мною матч був Німеччина - Польша.... шо тут скажеш спокійнісінько, без надзусиль і якогось напрягу Бундестім набираючи обертів змів за собою поляків 2-0... А німці і справді досить пристойно виглядають..!))

П.С.:Матч Австрія - Хорватія 0-1, але я того не видів ))

0

7

португалія , німеччина в очірідной раз показують жо вони фаворити і ніІпьот.... позиряєм чи вжаре сьодні італія голандію) форса)

0

8

мдє...ото нагнули італійців... я ф шокє) думаю фінал буде португалія - голандія) ну а шоб прощє то німеччина/португалія - голандія/італія вот ці 4 команди розіграють путьовки в фінал) іспанці ше можуть трошки подьоргатись з італією)

0

9

оце дивлюсь як голанці ганьблять макаронів, харашо то как...і чесно кажучи в льохкам шокє після маччу жабоїдів...ну і с нітірпєнієм ждем, завтрашнего першого мачча, Рассєя-гИспанія :D думаю наші друзі з західноі івропи виграют з крупним щотом

0

10

Хе хе... матчі в "групі смерті" видалиССь на диво цікавими! )) Спочатку Румуни потішили нічиєю з "пЄтуХамі"..ну а патом сюрпрайз від Нідерландців... проССто бєшане удовольствіє отримав від учорашнього ігрового дня. Молоді, незвьозниє рєбята з країни тюльпанів (ті за кого вболіваю на ЧЄ-2008) завдяки злагодженій грі у всіх ланках "технічно грамотно" познущалися над старпьорами-макаронниками, діючими чемпіонами світу )) :D За такого раССкладу і невиразної гри за вихід у наступну стадію бдут сі змагали Італійці з Французами... ну а Голандці думаю уже там.. хатя не будем забігати наперед ))
Ну а тройка лідЄраФФ..па маім прагнозам такава: Португалія, Німеччина, Голандія..! )
Хатя цікаво і справді ше глянути на Іспанців..хотя група там слабенька.. пройдут далі вєрняҐгг..но нідалЄко ))

0

11

Уррря.. нічо так не тішить як бичіни Французів і РаССєян... паССлєднім навалялі па полнай ! )) :crazyfun:
Іспанці хОть і накатали непогано.. але фиССт гри незамЄтіл, з групи канЄшно вийдуть але зірОк з неба нІма смиССла хАпаТь )) Здивований атсутССтвієм РаҐггуля  :no:

0

12

Друг вчора сотню поССтавив на експрес - перемога Турків і Португальців...виграв 400 грн зверХу..  ^^

0

13

хух я ах впрів після мачча Німаків з Хорватами, моцно рубались..думаю на сему чемпіонаті робити ставкі на переможця то неблагодарне діло, якшо згадати шо хранцузи дали нічєйку з румунами, макарони попали в голанців а німакє в хорватів...фіг поймеш де чорная лашадка а де фаворит.. :flag:

0

14

фиСст шкодую шо вчера футбольчєҐгг не видів ))
Но рєзультатом ігри паражОн ..

0

15

раССкажитє пра паслєдніє матчі.. ібо бил в запоє нічьО нє відЄл  :insane:

0

16

йосип пєтровіііічь, мать мая женщіна андженліна джолі...маччі на сему чемпі просто бомбезні..про чвертьфіналістів я взагалі мовчу..але про всьо по черрсі...
голянці..ненаю шо то їм помагає грати так моцно: рівні ноги, 120тищ балєльщіків ( у місті з населенням 100тищ), чі то їхна дур разом з прошлими двома компонєнтами...максимум очок, хлопи навіть не базарили з 1-2 командами світу, але в принципі на то вона і група смерти..
макаронєя..дали жабоїдам, футбол за участю цих команд був як похоронна процесія..Жаби без травмованого Рібері ну і вже пєнсіанєра Зізу нііфіга не годні аказиваєца..
рассєєєяя, мая рассєяяя, ат волгі да єнісєя, а точніше як мінімум до чвертьфінала, де їх чекає Нідерляндія (на тому думаю і тапочкі нашим сассєдам).. шо скажеш, практично рівна група з фаворитом Гиспанією, все майже очікувано.
вчора перший чвертьфінал Португалєя Німечина (2:3) якшо чесно балєл за портоссів, але як кажут в футбол грают дві команди, а виграют всьоєдно німці. мачЧ був ну дуууууже напружений, швидкості, голи, пережвання буквально до останньої секунди мача..FORZA Німеччина..
нині ждем-с мача Хорватія-Туреччина...обидві команди вийшли з групи по різному.. якшо Хорвати стали певною несподіванкою, легко розібравшись в своїй групі зі всіма пратівнікамі, то туркі просто такі с помасчу алаха і варотніка чехії Чеха (хех я б на його місті поміняв після того мача фамілєю) за дваціть минут клепанули три банькі і вийшли в чвертьфінал..ну шо  дивимсі шо з того получицці:))

0

17

Maario написал(а):

маччі на сему чемпі просто бомбезні..

тяжело нє согласіЦЦо..)) кожна гра по своєму вражає ... гих )

Maario написал(а):

футбол за участю цих команд був як похоронна процесія..

ммдя "бітва тітаноФФ" явно не впЄчатліла... а гальССькіє Пєвні  явно позорили мешти Платіні якій тож буФФ не в захваті   від того шо сітворило на полі ))

Maario написал(а):

рассєєєяя, мая рассєяяя, ат волгі да єнісєя

:crazyfun: за раССєян явно був грецький воротар, вотак вони і всєгда на лахах вигрібали ))) Ну нічьо думаю матч з пацанамі з страни тюльпаноФФ покаже хто на шо здатний  :crazyfun:
а іспанЦЦи ващє то тож не впєчатляют ..бҐгг

Maario написал(а):

якшо чесно балєл за портоссів

+1
портоССів жалко, але проти німаків кЄжко перТи... чую ті хлОпакі, зважаючи на сьогоднішню "мертву" гру турків, будут у фіналі  :flag: 

Ну а ТуреЧЧина - Хорватія  - ужОс.... цю гру можна з легкіССтю назвати - "Найскучніша гра чемпіонату"... непоганий гОллЄр вкатали туркі на оССтанній додатковій хвилині..))
А влучніССть хорватів бажає бути набагато кращою ))) :rofl:

0

18

ну дада, мачч харватєя туркєя, де дваціть два іграка в защіті, і штири з половиноу моменти то канешно скукотіщє..хоча останні дві хвилини маччу перекрили прошлиі майже сто дваціть минут. емоції, які емоції..я сам не міг всидіти на місці, а там шо сі творило..думаю всььо забудєца після нині шньої парасскі расєї від нідерляндії

0

19

Maario написал(а):

які емоції..

особливо улибнули емоції тренера харватаФФ ))) :crazyfun:

0

20

шо тут сказать..після 30хв мачча я балєю за расєю, хз чого...панравилась та затяжна атаака, розкутість..замітно шо нічо над ними не навісає..

0

21

ну шо я скажу...расєя в переддень річниці початка другої світової рішила жати підсрачників троха...!1:0

0

22

ааааааааа...два оден...звдєзда в шокє, нєрвна куріт в старанє...

0

23

бомба......шо тут скажеш..трьошка і спати..

0

24

:flag:  :flag:  :flag:  :cool:

0

25

от вам і доссрочні чемпійони європи..от одінть тих расєйськіх тіпів в синьо жовте, і я щиро буду за них балєть

0

26

Олбанія пабЄдіт)

0

27

..я фіҐҐгггєю с етіх руССкіх.. %-)

0

28

я балєю за етіхх русскіх

0

29

в мене вчера аж мову віднєло коли повніССтю усвідомив шо раССєяні виграли.. але заССлужено, таке вражання шо на галандцев найшла якато порчя ))

0

30

то не  порчя..просто пацани реально перегоріли, завеликє психологічне навантаження, мол вони чемпіони, бла бла...а рассєянам пох, від них ніхто нічого не чекав, грали розкуто, от і наваляли..красавци..(фу стидно за останнє слово але воно так і є) :D

0