Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?


Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

Сообщений 31 страница 44 из 44

31

Ґалчёноґ написал(а):

a jakwo ho4y snidanok v postil????))))

тади паССєлятССя вам надо пад адной кришей )))
знову ж таки ухиляємось від заданої теми..! :mad: 

Маю ще один рецепт салату ....ᥥг не ржать .. він строго для любителів цибулі :tomato:
Складники:
- дрібно порізана цибуля
- сіль
- перець
- олія
- оцет
Все це перемішуєм гарненько і жуєм... актуально по темі ібо коли приходять неочікувані гоССті то бульба в мундирах саме швидке блюдО... а цей так званий салат до неї в самий раз )))

Аааа....і ше один до бульби в "мундирах" (ото мене виперло слово "бульба") салатик, тож примітивний, але мені смакує:
в грам 250 майонезу вичавлюєм декілька (хто наскільки любить) зубків часнику, солимо, перчимо ...  і макаєм туда наш зварений картафан...)) можете вважати мене ізвращЄнцем але мені то смакує... ("холостяцьке" життя на практиці далося взнаки)

0

32

ny ce mabyt sma4no, ale mozhna wos legwe... bilwe z zelennjy ovo4amu)))
a toj z cubyljojy meni zdaetsja do siljodki pidijde))))

0

33

та то таке.. коли таке готувалоССь було пуФФік до чого воно канає, главне папрощє і пошвидше ну і аби не було противним на смак ))

0

34

ce des v gorah bylo? 4u vdoma kolu nic ne bylo, a zakysutu treba bylo))))

0

35

це було коли я на 3ому курсі поїХав на практику в Полтавську облаССть і вперше в житті стикнувся з тим шо цілий міССяць готувати хавчик доведеться самому...ібо в кабаках хавати піССля першого тижня виявилоССь дороговато а мої "калєгі" були криворукими  :D

0

36

ne skazhy wo bidnjawka, bo ba4y cej recept tobi panravuvsja

0

37

якшо чеССно давно вже того неХавав..ібо давно сам не готував ))

0

38

ale havaj ce krawe ve4erom.... ne dyzh ljybljy cubyljy, ale v dejakuh stravah same te.....
cikavo jaki e we zakyski.....bo po nety lazutu ne tak yzh i ho4etsja, bo smakovi treba jakosti znatu

0

39

нет не то.. тре влаССним доССвідом ділитиССЬ ))

0

40

ja zh kazhy smakovi jakosti, hto wo ljybut)))jak gotye i vsjake take

0

41

Ґалчёноґ написал(а):

a jakwo ho4y snidanok v postil????))))

сніданок в ліжко також можна ) але є одна проблемка треба щоб собачка ваша закрита дето була, а то вона мене не любить... :smoke:

0

42

GipnozI
:D kogo vona neznae abo malo znae to vsih ne doljybljye

0

43

[ex]ну дядькі і тьотькі, давайте якоССь поССтити по темі ібо флуд получається[/ex]

0

44

to byv pro snidanok, a ce tozhe havka jak ne jak))) :D
a we ja ljybljy tozhe jak na hlib abo prosto tak jistu..

tverduj sur natertuj, morkva sura naterta,4asnuk obovjazkovo (po vkysy), peremiwatu ce z majonezom, sil, perec(po bazhannjy)

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?